...::Prishtina Forum::...

...::Prishtina Forum::...
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Kerkes per Muzike Shqip

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
p1p0.z
WebMaster
WebMaster


Numri i postimeve : 46
Age : 24
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Kerkes per Muzike Shqip   Sun Mar 04, 2007 4:16 am

Ktu mund te kerkoni ndonje muzik shqip .
Brenda 12 ore muzika juaj do te gjendet te "Muzika Shqip"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.paradoX-ks.com
jetmirz
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 48
Localisation : Recycle Bin
Registration date : 28/03/2007

MesazhTitulli: hej p1p0.z   Thu Mar 29, 2007 2:33 am

a bon me kerku kangen e unikkatilit armqit suprem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kerkes per Muzike Shqip
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Arben Llalla: Historia e arsimit shqip 1941-1944 nė Tetovė
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Bekim Tocani:Enver Maloku, dishepulli i lirisė i Kosovės dhe fjalės sė lirė shqip
» Qemal Cenaj:Rrugė pa rrugė (Fabula)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
...::Prishtina Forum::... :: Kerkes per Muzike shqip-
Kėrce tek: